Kontakt:
WOJ-PAK
Wyszków
ul. Leśna 30
tel. 691-727-230
wojpak@onet.pl
 

O firmie

     Firma WOJ-PAK specjalizuje się w produkcji wszelkiego typu opakowań tekturowych dla sektorów:Opakowania przemysłowego, spedycyjnego, żywnościowego, hutniczego oraz wielu innych.

    W naszym asortymencie znajdziecie Państwo pudła klapowe, wykrojnikowe, opakowania konstrukcyjne, kratownice oraz innego typu opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

    Zakład nasz posiada park maszynowy pozwalający na produkcję szerokiej gamy opakowań zarówno wykrojnikowych jak i bezwykrojnikowych, co umożliwia znacząco obniżyć ceny wyrobów. Posiadamy maszyny drukujące pozwalające na realizację opakowań z nadrukiem w technice fleksograficznej.

     Nasze wyroby cechują się wysoką jakością, wytrzymałością, spełniając potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Produkcja opakowań odbywa się z wysokiej jakości tektur falistych, litych oraz kartonu, których producentami są liczące się na rynku polskim i europejskim firmy.

     Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów, spełnianie ich oczekiwań poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów oraz terminowości realizacji powierzonych zleceń.

     Wszystkie nasze działania poparte są wiedzą i doświadczeniem zdobytym na rynku opakowań. Dzięki połączeniu wszelkich aspektów składających się na dobrą współpracę tworzymy zespółOpakowania ludzi odpowiedzialnych, kreatywnych, pozwalający na podjęcie różnorodnych projektów i wyzwań tworzących firmę  WOJ-PAK